Práca s deťmi je príjemnou súčasťou životného štýlu každého z nás...Konkrétne zloženie tímu pre rok 2021 zverejníme v priebehu jari.

Svetlana LIPÁROVÁ, 34 rokov

hlavný tréner / odborný garant tímu trénerov

Ak má niekto perfektne skĺbiť v táboroch odľahčenosť a pohodu s najvyššou odbornosťou u všetkých členov realizačného tímu, je to práve Sveťka. Odborný a profesionálny prístup v koži ľudskosti je práve jej profesijný štýl.

Kristián BAKO, 27 rokov

tréner detského všeobecného rozvoja

Keď doma deti referovali o skvelo zničujúcom, nezvyčajnom, zážitkovom a jedinečnom tréningu, alebo sa s nejakým trénerom pučili od smiechu na komických situáciach, pravdepodobne hovorili o Kikovi.

Karin VARGOVÁ URSÍNYOVÁ, 34 rokov

líder tímu animátorov

Úspešná bežkyňa srdcom aj dušou. Povyhrávala čo sa dalo a čo sa nedalo, a ako sama uvádza: „ešte vyhrám“.

Soňa PÁPAIOVÁ, 31 rokov

líder tímu animátorov

Ak sa Soňa aktuálne nenachádza niekde na cestách v zahraničí tak sa aktívne venuje rôznym táborom a kurzom pre najmenších :)

Patrícia KOPEJOVÁ, 25 rokov

špecializovaný animátor

Paťka je vášňivou cestovateľkou. Nie len na cestách, ale aj tu, doma, rozdáva svoju dobrotu a srdečnosť, kam sa pohne. Aura, ktorá okolo nej vyžaruje, je tým správnym a zdraviu prospešným nakazením všetkých ľudí v jej okolí.

Barbara MŇAHONČAKOVÁ, 24 rokov

špecializovaný animátor

Deti ju zbožňujú. Baška si vie svojím žiarivým úsmevom a prakticky profi prístupom získať každé dieťa. Zbožňujem cestovanie a spoznávanie nových ľudí a v tábore bude žiariť aj v tých najzamračenejších dňoch.

Anna PURGATOVÁ, 24 rokov

špecializovaný animátor

Ajka svojimi pútavými príbehmi vždy zaujme fascinované deti, ktoré ju zakaždým obklopia a nedovolili prestať rozprávať.

Ondrej DOLETINA, 29 rokov

špecializovaný animátor / kontakt s rodičmi

Ak sa v tábore robia nejaké dovolené šialenosti a bláznovstvá, pravdepodobne v tom má prsty Ondro. Okrem toho si ako vášnivý atypický hudobník zahrá s deťmi pravdupovediac na všetkom, čo vydáva akýkoľvek tón.

Damián MELLO, 21 rokov

Technik

Stelesnená zodpovednosť v tak mladom veku - to je Damián. Pomôže, vysvetlí a nastaví všetko, čo si materiálno-technický chod tábora vyžaduje.

Šimon ŽÁČIK, 30 rokov

Programátor

„Zabudni na auto, ber radšej bicykel!“ Ak ste niekde počuli túto vetu, pravdepodobne patrila práve jemu. Šimonovi vďačíme za skvelý a spoľahlivý web a celý bezpečný komunikačný systém.