Vaše otázky naše odpovede


ÁNO, môžete. Bezpečnosť je našou prioritou. Vo všetkých táboroch, obzvlášť vo WaterCamp pôsobia skúsení, školení a vysokoškolsky vzdelaní tréneri, ktorí považujú v úvode každého tábora všetkých účastníkov za neplavcov. Až odbornou a dôslednou profiláciou sa každé dieťa kategorizuje na základe zistených plaveckých schopností.

ÁNO :) Každý z táborov ponúka účastníkovi možnosť stráviť noc v telocvični so svojimi kámošmi a kámoškami. To znamená, že môžu byť účastníci spolu spoločne od rána až do poobedia ďalšieho dňa. A to nie je všetko. 
V JoyCamp môže každý účastník takto stráviť hneď celé 3 dni ! Pribudne totiž aj dobrodružná stanovačka.

NIE JE. Je absolútne na slobodnej vôly každého dieťaťa, či bude chcieť ostať v tábore celú noc, alebo len do večera. Netreba sa teda vopred obávať ničoho neznámeho ;)

ÁNO. V prípade dní, kedy deti odchádzajú po skončení tábora domov, zabezpečujeme deťom desiatu + obed + olovrant. Počas „prespávačiek“ k tomu navyše aj raňajky a večeru. 

Sme tím mladých ľudí so skúsenosťami v oblasti školstva a mimoškolských aktivít. Bezpečnosť je našou absolútnou prioritou. Či už ide o učiteľov, trénerov alebo školených a skúsených animátorov, ich počet dostatočne zodpovedá počtu detí a druhu aktuálnej aktivity.